Rozpis zápasů JARO 2020

 

MUŽI

I.B třída, skupina B

Jaro 2020

Spilka 736 506112

Neubert  605 104 052

Dienelt 604 341 019

kolo

den

datum

hodina

odjezd

domácí

hosté

16.

SO

7. 3. 20

10:30

8.30

FK Vroutek

SFK Meziboří

17.

SO

14. 3. 20

10:15

08:30

TJ Sokol Lenešice

SFK Meziboří

18.

NE

22. 3. 20

10:30

XXX

SFK Meziboří

FK Duchcov

19.

SO

28. 3. 20

11:30

9:55

TJ Baník Ohníč

SFK Meziboří

20.

NE

5. 4. 20

10:30

XXX

SFK Meziboří

TJ SLOVAN Vejprty

21.

SO

11. 4. 20

10:30

8:45

TJ Nové Sedlo

SFK Meziboří

22.

NE

19. 4. 20

10:30

XXX

SFK Meziboří

TJ Sokol Březno

23.

SO

25. 4. 20

10:30

9:00

TJ Sokol Obrnice

SFK Meziboří

24.

NE

3. 5. 20

10:30

XXX

SFK Meziboří

TJ Kopisty

25.

SO

9. 5. 20

13:30

11.45

TJ Krásný Dvůr

SFK Meziboří

26.

NE

17. 5. 20

10:30

XXX

SFK Meziboří

TJ Baník Osek

27.

SO

23. 5. 20

13:30

11:30

TJ Tatran Podbořany

SFK Meziboří

28.

NE

31. 5. 20

10:30

XXX

SFK Meziboří

SK Blažim

29.

SO

6. 6. 20

13:30

11:45

SK FK Chlumčany

SFK Meziboří

30.

NE

14. 6. 20

10:30

XXX

SFK Meziboří

TJ Sokol Údlice

 

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor Most

Jaro 2020

Nemazal P. 604 532 108

Kaprhál V. 731 065 624

 

 

 

kolo

den

datum

hodina

odjezd

utkání

soupeř

1.

NE

29. 3. 20

14:00

xxx

SFK Meziboří

FK Baník Souš

2.

NE

5. 4. 20

14:00

xxx

SFK Meziboří

Mostecký FK

3.

NE

12. 4. 20

10:00

9:00

TJ Sokol Obrnice

SFK Meziboří

4.

STŘ

15. 4. 20

16:00

xxx

SFK Meziboří

TJ Sokol Horní Jiřetín

5.

SO

18. 4. 20

11:00

10:00

TJ Kopisty

SFK Meziboří

6.

NE

26. 4. 20

14:00

xxx

SFK Meziboří

TJ Sokol Bečov

7.

STŘ

29. 4. 20

16:00

15:00

Sport Lom

SFK Meziboří

8.

NE

3. 5. 20

11:00

10:00

FK Baník Souš

SFK Meziboří

9.

SO

9. 5. 20

11:00

10:00

Mostecký FK    

SFK Meziboří

10

STŘ

13. 5. 20

16:00

xxx

SFK Meziboří

TJ Sokol Obrnice

11.

SO

16. 5. 20

10:00

09:00

TJ Sokol Horní Jiřetín

SFK Meziboří

12.

NE

24. 5. 20

14:00

xxx

SFK Meziboří

TJ Kopisty

13.

SO

30. 5. 20

11:00

09:45

TJ Sokol Bečov

SFK Meziboří

14.

NE

7. 6. 20

14:00

xxx

SFK Meziboří

Sport Lom

 Pozn. Mostecký FK - Albrechtická

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor Teplice

Jaro 2020

Zeman David – 739 178 515

kolo

den

datum

hodina

odjezd

domácí

soupeř

13.

NE

5. 4. 20

15:00

13:45

SK Ledvice/Hostomice

SFK Meziboří

15.

NE

19. 4. 20

10:00

08:45

TJ Hrob

SFK Meziboří

16.

SO

25. 4. 20

10:30

xxx

SFK Meziboří

FK Novosedlice

17.

SO

2. 5. 20

10:00

08:45

Proboštov /SK Modlany

SFK Meziboří

18.

SO

9. 5. 20

10:30

xxx

SFK Meziboří

TJ Sokol Srbice

19.

NE

17. 5. 20

10:00

09:00

FK Baník Souš

SFK Meziboří

20.

SO

23. 5. 20

10:30

xxx

SFK Meziboří

Chlumecká sport. (Přestanov)

21.

STŘ

27. 5. 20

17:00

15:45

TJ Chlumec

SFK Meziboří

22.

SO

6. 6. 20

10:30

xxx

SFK Meziboří

TJ Hvězda Trnovany

12.

NE

14. 6. 20

10:30

09:30

TJ Baník Osek

SFK Meziboří

14.

SO

20. 6. 20

10:30

xxx

SFK Meziboří

FK Duchcov

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

Jaro 2020

Bouzek J. 732 912 298

Větrovec P. 736 460 453

kolo

den

datum

hodina

odjezd

domácí

soupeř

1.

 

28. 3. 20

---

 

-----

-----

2.

STŘ

1.4. 20

16:00

xxx

SFK MEZIBOŘÍ

Mostecký FK

3.

SO

4. 4. 20

9:00

08:00

Sokol Horní Jiřetín

SFK MEZIBOŘÍ

4.

SO

11. 4. 20

09:00

xxx

SFK MEZIBOŘÍ

FK Havraň

5.

SO

18. 4. 20

09:00

08:00

Sport Lom

SFK MEZIBOŘÍ

6.

STŘ

22. 4. 20

16:00

xxx

SFK MEZIBOŘÍ

FK Baník Souš „A“

7.

SO

25. 4. 20

09:00

08:00

FK Baník Souš „B“

SFK MEZIBOŘÍ

8.

SO

2. 5. 20

---

---

-----

-----

9.

SO

9. 5. 20

09:00

08:00

Mostecký FK (Čepirohy)

SFK MEZIBOŘÍ

10.

SO

16. 5. 20

09:00

xxx

SFK MEZIBOŘÍ

Sokol Horní Jiřetín

11.

STŘ

20. 5. 20

16:00

15:00

FK Havraň

SFK MEZIBOŘÍ

12.

SO

23. 5. 20

09:00

xxx

SFK MEZIBOŘÍ

Sport Lom

13.

SO

30. 5. 20

09:00

8:00

FK Baník Souš „A“

SFK MEZIBOŘÍ

14.

SO

6. 6. 20

09:00

xxx

SFK MEZIBOŘÍ

FK Baník Souš „B“

 

BAMBINI

Okresní přebor - satelit

Jaro 2020

Jedlička Jiří – 775 050 757

 

kolo

den

datum

místo konání

soupeři

1.

SO/NE

11/12. 4. 20

Čepirohy, Most (MFK)

 

FK Most 1 + 2

FŠ Litvínov 1 + 2

FK Souš

2.

SO/NE

25/26. 4. 20

SFK MEZIBOŘÍ

3.

SO/NE

2/3. 5. 20

Baník Souš, Most

4.

SO/NE

23/24. 5. 20

Litvínov, Lomská

5.

SO/NE

6/7. 6. 20

upřesní

 

 Pozn. Vše bude konkretizováno v průběhu jara dle organizátorů